+48 68 3720521
sekretariat@ldk.lubsko.pl
Sekretariat Pn - Pt: 08.00 - 16.00

Gotowi do przygotowania „Letniej Zadymy w Środku Zimy”

przy Bibliotece-Centrum Kultury im. Jana Raka w Lubsku

NIEDZIELA, 29 STYCZNIA 2023, GODZ. 13:00 – 23:00 UTC+ 01 DZIEŃ DŁUŻEJ

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Podczas tego Finału Orkiestra zagra dla Wszystkich Małych i Dużych pod hasłem Chcemy Wygrać z Sepsą, Żyj Zdrowo w Zdrowym Świecie.

Lubski Sztab już dokonał wszelkich formalności i jest gotowy do przygotowania „Letniej Zadymy w Środku Zimy”. Mamy już 70 wolontariuszy! Dzięki, czekamy na więcej:)

Szykujemy dla Państwa mnóstwo atrakcji o których będziemy informować w wydarzeniu, dlatego już teraz zapraszamy do wzięcia udziału  i zaproszeniu znajomych. Podczas wydarzenia nie zabraknie koncertów, występów artystycznych, animacji. Zagrają: Zespół Strefa Chmur, Papujo, Rap Curie, Futro z Ryby. Zatańczą: Pole Dance, High Five Dance Studio. Podczas Finału cały czas będziemy zbierać, licytować i oddawać krew. Przyłączcie się Kochani.

Dzięki uprzejmości Skykrawiec – Skydive Lublin podczas 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziemy licytować Voucher na Skok ze spadochronem w tamdemie. Voucher będzie ważny na cały sezon 2023.

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubsku możemy uznać za rozpoczęty. W Naszym mieście  natrafimy już na Puszki Stacjonarne np. podczas wizyty w Ciach & Style BarberShop, w Zakładzie Kosmetycznym u Pani Doroty Nadricznej, podczas robienia przeglądu samochodu na Stacji Diagnostycznej PHU Import Eksport Ryszarda Dancewicza oraz podczas ubezpieczania pojazdu lub mieszkania w Agencji Ubezpieczeń Marka Małyszko, a już od 2 stycznia puszki trafią do Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Górzynie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubsku.  Finałowa puszka stoi również w sklepie u Dawida Ślusarczyka oraz w Studio Pole Dance Lejdis w Lubsku. Zachęcam do odwiedzania tych miejsc i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej

Plakat WOŚP

preloader image